- Casio

Цена
€121 69 / 238 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Casio EF-520D-1AV
Мъжки часовник Casio Edifice
EF-520D-1AVEF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина
Показва текуща дата от месеца
Хронометър – точност 1/20 от секундата; максимално измервано време - 1 час.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло
Завинтване на задния капак на часовника – за по-голяма устойчивост на замърсяване.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.0mm x 44.3mm x 11.0mm
Тегло 151 г
Вид на батерията SR927W
Безплатна доставка за цялата страна
Мъжки часовник Casio Edifice
EF-520D-1AVEF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина
Показва текуща дата от месеца
Хронометър – точност 1/20 от секундата; максимално измервано време - 1 час.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло
Завинтване на задния капак на часовника – за по-голяма устойчивост на замърсяване.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.0mm x 44.3mm x 11.0mm
Тегло 151 г
Вид на батерията SR927W
Безплатна доставка за цялата страна
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Casio EF-520D-1AV
Мъжки часовник Casio Edifice
EF-520D-1AVEF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина
Показва текуща дата от месеца
Хронометър – точност 1/20 от секундата; максимално измервано време - 1 час.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло
Завинтване на задния капак на часовника – за по-голяма устойчивост на замърсяване.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.0mm x 44.3mm x 11.0mm
Тегло 151 г
Вид на батерията SR927W
Безплатна доставка за цялата страна
Мъжки часовник Casio Edifice
EF-520D-1AVEF
Луминесцентно покритие осигурява продължително осветяване на тъмно дори след кратко излагане на светлина
Показва текуща дата от месеца
Хронометър – точност 1/20 от секундата; максимално измервано време - 1 час.
Верижка и корпус от неръждаема стомана
Минерално стъкло
Завинтване на задния капак на часовника – за по-голяма устойчивост на замърсяване.
Водоустойчивост 10 бара / 100 метра – тестван при налягане 10 бара / 100 метра. Стойността на позволените метри не отговаря на водното налягане при съответната дълбочина, а на въздушното налягане (ISO 2281)
Размери 41.0mm x 44.3mm x 11.0mm
Тегло 151 г
Вид на батерията SR927W
Безплатна доставка за цялата страна
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Edifice |
| Серии | Edifice |
| Цвят | Сребрист |
| Цвят | Сребрист |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Материал Каишка/Верижка | Стомана |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронограф | Да |
| Хронограф | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 44.5 |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 11.5 |
| Тахиметър | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник CASIO EDIFICE EF-520D-1AVDF
Издигнете стила си с CASIO EDIFICE EF-520D-1AVDF, елегантен хронограф, който съчетава спортен шик с прецизно кварцово движение. Конструкцията от неръждаема стомана и черният циферблат го правят универсален аксесоар за професионално и ежедневно облекло.
Ключови Предимства
- Прецизен Хронограф — Точност до 1/10 секунда с възможност за междинно време.
- Издръжлива Конструкция — Корпус и гривна от неръждаема стомана за дълготрайност и премиум усещане.
- Водоустойчив — 100 метра водоустойчивост, подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 44.5 mm |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Дебелина на корпуса | 11.5 mm |
| Тахиметър | Да |
Какво има в кутията
- Часовник CASIO EDIFICE EF-520D-1AVDF
- Оригинална кутия CASIO
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




